Grant NAWA

Warszawski Uniwersytet Medyczny otrzymał Grant Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w ramach Programu SPINAKER - Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia. Kwota przyznanego dofinansowania to 242 436,00 zł.
Kierownikiem wyróżnionego projektu zatytułowanego "Różne poziomy interakcji leków – intensywny międzynarodowy program kształcenia Wydziału Farmaceutycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego" jest dr Monika Grudzień z Zakładu Chemii Leków WF WUM.
Cele projektu to: stworzenie swego rodzaju kompendium wiedzy dotyczącej mechanizmów i konsekwencji wielu typów interakcji zachodzących na poszczególnych etapach LADME, wzrost kompetencji nauczycieli akademickich Wydziału Farmaceutycznego WUM w zakresie przygotowywania e-zajęć, komunikacji międzykulturowej oraz efektywnej komunikacji oraz rozszerzenie międzynarodowej oferty kształcenia Wydziału Farmaceutycznego WUM.