Wyróżnienie dla Koła Naukowego Farmakon

Studenckie Koło Naukowe Farmakon, którego opiekunem jest dr hab.n farm Małgorzata Wrzosek uzyskało finansowanie na realizację projektu w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Studenckie Koła Naukowe tworzą innowacje”, Studenckie Koło Naukowe Farmakon z Wydziału Farmaceutycznego znalazło się wśród 5 Studenckich Kół Naukowych naszej uczelni, które otrzymają dofinansowanie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Projekty otrzymły łącznie dofinansowanie w wysokości 386 553,00 zł na realizację 7 projektów w ramach programu.

Serdecznie gratulujemy naszym studentom członkom SKN Farmakon i opiekunowi, którzy są beneficjentami programu Ministerstwa Edukacji i Nauki.