Wyróżnienie dla pracownika Wydziału Farmaceutycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Miło nam poinformować, że Pani Doktor Urszula Piotrowska z Katedry Chemii Analitycznej i Biomateriałów otrzymała wyróżnienie specjalne w VI edycji Konkursu Lider Nauk Farmaceutycznych za najlepszą rozprawę doktorską z dziedziny farmacji.

Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z regulaminem konkursu jury nagradza najbardziej innowacyjne i cechujące się największym potencjałem do przekucia w praktyczne rozwiązania przemysłowe.

Promotorem pracy doktorskiej był prof. dr hab. inż. Marcin Sobczak, a promotorem pomocniczym dr hab. inż. Ewa Olędzka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!