Nagroda INTER

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. co roku wspiera studentów kończących swoją edukację na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym przyznając nagrodę dla najbardziej aktywnych i zaangażowanych absolwentów. Zakończenie studiów to niezwykle ważny i wyczekiwany moment, który jest początkiem nowej drogi, na którą z takim wysiłkiem studenci przygotowywali się przez ostatnie lata.

W tym roku nagrodą INTER na wydziale farmaceutycznym wyróżniona została absolwentka kierunku farmacja, Pani Eleonora Kalinowska, która otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Serdeczne gratulacje, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym!

Kim jesteśmy?
Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska posiada prawie 30-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach zawodowych dla branży medycznej. We współpracy z samorządami zawodowymi oraz towarzystwami naukowymi tworzymy pakiety ubezpieczeń zapewniające kompleksową ochronę zawodów medycznych. Misją INTER jest dbanie o bezpieczeństwo finansowe Klientów poprzez wspieranie ich, na każdym etapie kariery zawodowej, innowacyjnymi rozwiązaniami.

Współpraca INTER z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym sięga roku 2016, kiedy to podpisaliśmy umowę ramową, w ramach której nie tylko wspieramy najlepszych absolwentów WUM, ale prowadzimy działania edukacyjne z zakresu prawa medycznego i ubezpieczeń organizując wykłady i konferencje.
Więcej informacji o nas można znaleźć na www.interpolska.pl