Konferencja w 150-tą rocznicę urodzin Marii Skłodowskiej-Curie

Zapraszamy na cykl spotkań poświęconych naszej wybitnej rodaczce - Marii Skłodowskiej-Curie, której 150-lecie urodzin świętujemy w tym roku wspólnie z Uniwersytetem Warszawskim i Politechniką Warszawską. Szczególnie serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w module „Medicina” organizowanym przez naszą Uczelnię, który odbędzie się 6 listopada w Centrum Dydaktycznym WUM.

Przy okazji będzie można obejrzeć wystawę pt. „Piękniejsza strona Medicina - Scientia – Cultura w miniaturze portretowej" autorstwa Jacka Bojakowskiego (adiunkta w Katedrze i Klinice Neurologii WUM) oraz wystawę "Historia dawnego Instytutu Radowego w Warszawie" (obecnie Klinika Onkologii Centrum Onkologii przy ul. Wawelskiej).
Wszystkie wydarzenia związane z obchodami urodzin naszej wybitnej noblistki dostępne pod adresem:
www.msc2017.pl