Wyniki kompleksowej oceny jakości działalności naukowej lub badawczo-rozwojowej jednostek naukowych 2017

Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych (KEJN) przeprowadził kompleksową ocenę jakości działalności naukowej lub badawczo-rozwojowej jednostek naukowych w okresie 2013-2016. W zakresie przeprowadzonej kompleksowej oceny, KEJN przyznały oceny punktowe za osiągnięcia w ramach następujących kryteriów:

1.  Osiągnięcia naukowe i twórcze            3.  Praktyczne efekty działalności naukowej i artystycznej
2.  Potencjał naukowy            4.  Pozostałe efekty działalności naukowej i artystycznej

Decyzją KEJN, Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego otrzymał kategorię A (poziom bardzo dobry).