Komunikaty Działu Informatyki

Subskrybuje zawartość
it.wum.edu.pl
Zaktualizowano: 8 lat 27 tygodni temu

LEX dla Studenta - dostęp bezpłatny

pon., 13/01/2014 - 16:22

LEX dla Studenta on-line to program, który zapewnia szybki i łatwy dostęp do bazy aktów prawnych, orzeczeń i bibliografii prawniczej. Dedykowany jest wszystkim studentom, którzy są zainteresowani dostępem do kompleksowej, aktualnej bazy systemu informacji prawnej - żeby korzystać z niego bezpłatnie należy wypełnić formularz http://kody-student.lex.pl/formularz.html

Kategorie: Najnowsze

Licencja na oprogramowanie Statistica przedłużona do 15.01.2015

pon., 13/01/2014 - 12:09

Dział Informatyki informuje, że została przedłużona licencja na oprogramowanie Statistica. Nowa licencja ma ważność do 15.01.2015.

Aby uzyskać nowe kody licencyjne, należy zalogować się do Portalu SSL-VPN (https://ssl.wum.edu.pl), wybrać zakładkę Centrum Pobierania Oprogramowania następnie wybrać zakładkę „STATISTICA” i wypełnić formularz. Po wypełnieniu formularza użytkownik otrzyma e-mailem (w przypadku studentów na adres w domenie student.wum.edu.pl) kody instalacyjne. Dostępny stanie się też kod przedłużający, który należy użyć do 28 lutego 2014 r – po tym czasie konieczna jest ponowna instalacja oprogramowania.

Oprogramowanie Statistica 10 dostępne jest w wersji polskiej i angielskiej. Dostępne są 2 dodatki: Zestaw Medyczny i Profile Uwalniania.

UWAGA w związku ze zmianą sposobu licencjonowania programu Statistica przez firmę Statsoft podczas wypełniania formularza licencyjnego w czasie instalacji należy podać swój adres e-mail z domeny wum.edu.pl lub student.wum.edu.pl, na który przyjdzie wiadomość z linkiem koniecznym do zainstalowania oprogramowania. Podanie adresu spoza podanych domen uniemożliwi dokończenie instalacji. Dokładna instrukcja instalacji znajduje się na stronie pobierania oprogramowania.

Pracowników WUM, którzy nie posiadają kont pocztowych w domenie wum.edu.pl, prosimy o przesłanie wniosku o założenie konta pocztowego na adres: adresy@wum.edu.pl

Kategorie: Najnowsze

Przerwa w dostępie do Internetu 7 grudnia 2013 w godz. 00:01 - 05:00

czw., 05/12/2013 - 16:45

W związku z kontynuacją prac modernizacyjnych sieci obecnego dostawcy łącz szerokopasmowych dla WUM (NASK), w dniu 7 grudnia 2013 w godz. 00:01 – 05:00 wystąpi przerwa w dostępie do Internetu w następujących lokalizacjach WUM: Stępińska, Miodowa, Kondratowicza, Litewska, Działdowska, Wolska, Batalionu Pięść, Karolkowa, Ciołka.

Powyższa informacja nie dotyczy lokalizacji: Kampusu Banacha, Lindleya, E. Plater 21, Krakowskiego Przedmieścia.

Kategorie: Najnowsze

Proszę o zalogowanie z wykorzystaniem loginu i hasła, które obowiązują w portalu SSL-VPN.