Aktualności Biura Informacji i Promocji

Subskrybuje zawartość
Zaktualizowano: 4 godziny 14 min. temu

WUM najlepszą uczelnią medyczną w Polsce według rankingu CWUR

pon., 25/04/2022 - 14:04

25 kwietnia Center for World University Rankings ogłosiło wyniki World University Rankings 2022-23. Ranking ocenia m.in. jakość kształcenia i osiągnięcia badawcze najlepszych uczelni z całego świata. Tegoroczne zestawienie objęło 19 788 uniwersytetów. Wśród nich po raz kolejny znalazł się WUM, zajmując 917 miejsce w klasyfikacji generalnej. Wynik pozwolił naszej uczelni ponownie objąć pozycję lidera polskich uczelni medycznych uwzględnionych w rankingu. Uplasował ją również w pierwszej dziesiątce krajowych uniwersytetów znajdujących się w zestawieniu. 

Kategorie: Najnowsze

Nowa aplikacja mobilna do ankietowania

pon., 25/04/2022 - 14:02

adWUM powstała, aby zachęcić studentów do przekazywania swoich opinii na temat zajęć dydaktycznych, warunków studiowania oraz praktyk na uczelni. Można ją ściągnąć na wszystkie urządzenia mobilne z systemami Android i IOS. adWUM ułatwia dostęp do kwestionariuszy i przyśpiesza udzielanie odpowiedzi na zawarte w nich pytania. 

Więcej: https://www.wum.edu.pl/node/17036

Kategorie: Najnowsze

Dzień Otwarty WUM za nami!

pon., 28/03/2022 - 14:55

Wydarzenie odbyło się on-line na interaktywnej platformie. Wszystkie znajdujące się na niej filmy, informacje i zapis czatów pozostają dostępne aż do 30 czerwca br. Warto tam zaglądać.

Kategorie: Najnowsze

Nasza koleżanka z nagrodą w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2021

śr., 26/01/2022 - 10:49

Z przyjemnością informujemy, że nasza koleżanka - Iwona Kołakowska otrzymała II nagrodę (ex aequo) w ogólnopolskim konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2021 w kategorii prasa!

Celem konkursu jest promowanie zdrowego trybu życia i edukowanie społeczeństwa na temat chorób cywilizacyjnych. Co roku organizuje go Stowarzyszenie "Dziennikarze dla Zdrowia".  Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: prasa, radio, telewizja i internet. 

Iwona Kołakowska do zespołu Biura Komunikacji i Promocji Uczelni dołączyła w listopadzie 2021 r.  Zajmuje się komunikacją wewnętrzną uczelni. 

Kategorie: Najnowsze

Proszę o zalogowanie z wykorzystaniem loginu i hasła, które obowiązują w portalu SSL-VPN.